Neįprasta taktika jonaviečiui padėjo laimėti „Teleloto“ Aukso puodą

50 ar 100 loterijos bilietų vienam žaidimui... Manote daug? Tik ne aistringam žaidėjui, senjorui iš Jonavos raj., praėjusį sekmadienį laimėjusiam „Teleloto“ Aukso puodą. Dabar savo rankose vyras gniauš jau ne tik 100 bilietų, bet ir 150 tūkst. Eur.

Bilietus slėpdavo nuo žmonos

Didelės sumos laimėtojas save vadina aistringu žaidėju, jis „Teleloto“ bilietus perka nuo pat žaidimo gyvavimo pradžios kiekvieną savaitę. „Kažkam sekmadieniais į bažnyčią, o man – „Teleloto“, – juokėsi vyras. Jis taip pat prisipažino, kad kurį laiką pirkdavo po 50 ar net 100 bilietų į savaitę. „Žmona jau ir pykdavo, tad kartais net nuslėpdavau“, – šypsojosi žaidėjas iš Joniškio raj. Tačiau, pasak vyro, laimėti didelius pinigus niekada nebuvo jo pagrindinis tikslas, tai tiesiog pramoga ir geras laiko praleidimas tikrinant bilietus. „Nesvarbu – laimi ar nelaimi – juk vis tiek žaidi!” – pareiškė laimėtojas.

Pasiteiravus, ar ir lemtingam žaidimui 150 tūkst. Eur laimėtojas taip pat turėjo 100 bilietų, vyras prisipažino turėjęs keturis. „Pirkau keturias dienas iš eilės po vieną bilietą – tokia mano taktika“, – pasakoti apie savo bilietų pirkimo metodus pradėjo žaidėjas. Pasirodo, vyras bilietus perka tik nuo antradienio arba trečiadienio ir tik popiet. „100 bilietų vienu kartu nesu pirkęs, tai ne mano metodas. Man patinka po kelis ar keliasdešimt įsigyti kelissyk per savaitę įvairiose vietose“, – kalbėjo žaidėjas.

Laimėti pinigai – vaikams

Apie 150 tūkst. Eur laimėjimą žaidėjas sužinojo pirmadienį ryte, bilietus patikrinęs internete. „Iš pradžių pagalvojau, kad laimėjau 15 Eur, bet paskui, geriau įsižiūrėjus...“ – pasakojo didelės sumos laimėtojas. Vyras sureagavo gana ramiai, pradžioje niekam nesakė, tik vėliau, nuvykęs pas sūnų prasitarė jam, o grįžęs namo – ir žmonai.

Didžiąją dalį laimėtos sumos žaidėjas padalins vaikams, kuriems kaip tik reikalinga pagalba įsirenginėjant nuosavus būstus. „Mums su žmona pakanka gaunamų pensijų, namas įrengtas, gyvename šiltai ir patogiai, tad padėsime vaikams“, – teigė 150 tūkst. Eur laimėtojas.

UAB "Lotelita"

Griežtai draudžiama Jonavietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jonavietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jonavietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.242.25.198.

Rašyti

Portalo Jonavietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jonava@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Arūnas Valinskas Jonavoje: „Svarbu spręsti šeimose kylančias problemas“

Šventinį Rugsėjo 1-osios vakarą Jonavoje vykusiame renginyje „Prašyti pagalbos – ne gėda!“ tėvai kartu su savo atžalomis prasmingai pral...

Jonavos mėgėjų teatras pripažintas profesionaliu

Jonavos ir Lietuvos pavadinimai mirgėte mirga Ukrainos Volynės krašto žiniasklaidos priemonėse po Jonavos rajono savivaldybės teatro pasirodymo ...