Pašventinta Švento apaštalo Jono koplyčia Jonavoje

Spalio 7 dieną buvo iškilmingai pašventinta Šv. apašt. Jono parapijos koplyčia Rimkų mikrorajone. Dar 2008 metais įkurtos naujosios parapijos nariai iki šiol melsdavosi Švento apaštalo Jokūbo bažnyčioje, tačiau dabar jie kiekvieną dieną galės rinktis švęsti Šv. Mišių koplytėlėje, esančioje Chemikų g. 136.

Pastarojoje tikintieji lankysis tol, kol bus pastatyta Šv. apašt. Jono bažnyčia.

Naujos koplyčios patalpose įrengta vienas šimtas sėdimų vietų, tačiau į šventinimo iškilmes susirinkusių tikinčiųjų būris buvo itin gausus, todėl į vidų patekti galėjo ne visi.

Simbolinę atidarymo juostą perkirpo ir tikinčiuosius į pirmą kartą koplyčioje aukojamas Šv. Mišias pakvietė parapijos klebonas kun. Audrius Mikitiukas, Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, statybų bendrovės “Egsta”, įrenginėjusios koplyčią, vadovas Antanas Etneris bei Seimo narys Rimantas Sinkevičius.

Sveikindamas susirinkusius tikinčiuosius, klebonas kun. A. Mikitiukas išreiškė viltį, kad toks gausus būrys parapijiečių lankytųsi koplyčioje kiekvieną dieną. Prisimindamas nelengvą koplyčios atsiradimo ir įrengimo istoriją, klebonas dėkojo rajono savivaldybei, skyrusiai darbams 114 tūkst. litų. Kunigas kvietė žmones būti pakančius, palaikyti vykdomą misiją ir būsimos bažnyčios statybą.

Po Šv. Mišių, sveikindami susirinkusius parapijiečius svarbios iškilmės proga, pasisakė rajono meras Mindaugas Sinkevičius, bendrovės „Egsta“ vadovas Antanas Etneris, tarybos narys Edmundas Gedvila, Seimo narys Rimantas Sinkevičius. Pastarasis pabrėžė, kad bažnyčia visais laikais vykdė švietėjišką, socialinę veiklą, kuri turi didelę reikšmę visuomenei. Seimo narys pasidžiaugė, jog naujos koplyčios atsiradimas bus itin svarbus garbaus amžiaus žmonėms, gyvenantiems Rimkuose ir ne visada galintiems pasiekti tolokai esančią Šv. apašt. Jokūbo bažnyčią.

Foto iš šventinimo galite peržiūrėti čia:

Šv. apašt. Jono koplyčioje tikintieji bus laukiami kievieną dieną savaitės dieną, išskyrus pirmadienį.

Pamaldų laikas:

Pirmadieniais šv. Mišių nebus
Antradieniais 9.00
Trečiadieniais 9.00
Ketvirtadieniais 9.00
Penktadieniais 9.00
Šeštadieniais 11.00
Sekmadieniais 10.00 ir 12.00

Koplyčios Raštinės tel. 8-685 11 001

Birutė Steponavičiūtė

Griežtai draudžiama Jonavietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jonavietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jonavietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.84.139.101.

Rašyti

Portalo Jonavietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jonava@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.