Projekto partnerių mokomasis seminaras

Š. m. lapkričio 7 – 8 dienomis Druskininkuose vyko projekto „Birštono ir Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Prienų, Raseinių rajonų savivaldybių institucijų ir įstaigų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas" partnerių mokomasis seminaras.

Projektas vykdomas pagal Žmogiškųjų išteklių  plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas" priemonę „Savivaldybių institucijų ir įstaigų dirbančiųjų kvalifikacijos tobulinimas".

Bendra projekto vertė – 1.209.835,29 Lt, iš jų ES lėšos – 1.028.359,29 Lt, savivaldybių įnašas - 181.476,00 Lt. Projekto įgyvendinimo laikotarpis - 2013 m. liepos 16 d. – 2015 m. liepos 15 d.  
Seminaro tikslas - susipažinti su mokėjimo prašymų pildymu, dokumentų, reikalingų mokėjimo prašymams, parengimu bei darbu Duomenų mainų sistemoje.

Seminare dalyvavo projekto vykdytojo Birštono savivaldybės projekto darbo grupė: projekto vadovė Gaila Tulušienė, projekto finansininkė Irena Čeikienė,  projekto vadovo asistentė Roma Urbonienė, projekto vadovo asistentė Rita Kleinauskienė, o taip pat projekto partnerių koordinatoriai ir finansininkai: Rima Kedavičienė (Raseinių rajono savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja), Rūta Butkienė (Raseinių rajono savivaldybės administracijos Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė), Jurgita Šiugždienė (Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėja), Nina Jurevičienė (Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Buhalterijos skyriaus vedėjos pavaduotoja), Lineta Jakimavičienė (Jonavos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja), Ramutė Štuikienė (Jonavos rajono savivaldybės administracijos Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėja), Vilma Žuraulienė (Prienų rajono savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus vyriausioji specialistė) bei VšĮ Kauno regiono plėtros agentūros projekto vadovo asistentė Ernesa Giedraitytė.

Seminaro metu buvo aptarti dalyviams kilę su projektu susiję klausimai, projekto dokumentacijos laikymas, saugojimas ir archyvavimas, projekto partneriai buvo supažindinti su mokėjimo prašymų teikimo grafiku.

Projekto vadovė Gaila Tulušienė pristatė ESF duomenų mainų sistemos funkcijas ir suteikė dalyviams prisijungimo prie sistemos duomenis.

Renginyje taip pat dalyvavo Europos socialinio fondo projektų vadovas Vaidotas Augulis, kuris pristatė mokėjimo prašymams teikti reikalingus dokumentus bei papasakojo apie jų pildymo tvarką.

Griežtai draudžiama Jonavietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Jonavietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Jonavietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.94.196.192.

Rašyti

Portalo Jonavietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Jonava@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.